top of page

Sosyal Medya

Sosyal medya danışmanlık ve yönetim hizmetleri, hedef kitle tanımlaması gerçekleştirildikten sonra içerik ve görsellerin belirlenen hedef kitle ve marka kimliğine bağlı kalınarak oluşturulması ile devam eder. Yüksek etkileşimlerle birlikte optimum maliyet hedeflenerek satış ve dönüşüm artışı elde edilir. Hedeflerin yalnızca etkileşim ve ürün/hizmet satışı üzerinden ilerlemesi işletmenin gelecekteki karlılığını saf dışı bırakma ihtimalini ortaya çıkarır. Bu sebeple sosyal medya danışmanlık ve yönetim hizmeti marka değeri, konumlandırma, tema ve konsept üzerinde ayrıştırıcı yaklaşımlar ile birlikte sağlanır.

"Dikkat, cömertliğin en saf ve nadir halidir."

Simone Weil

Adımlar

Strateji

Kitle ve marka odaklı içerik ve yönetim stratejisi belirlenerek sosyal medya ve pazarlama arasındaki sınırlar ortadan kaldırılır.

İçerik ve Takvim

Belirlenen strateji doğrultusunda içerikler oluşturulur ve takvim belirlenir.

Yönetim

Kitle ile iletişim ve içerik paylaşımları belirlenen takvime göre paylaşılır.

Check-Up

Reklam ve influencer kampanyalarının, dönüşüm ve diğer performans değişkenlerinin değerlendirilmesi ile bir rapor oluşturulur. Kontrollerin ardından  optimizasyonlar gerçekleştirilir.

Mobile Marketing.gif

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Hizmet Kapsamı

İçerik Stratejisi ve Tema Tasarımı

Hedef kitlenizle uyumlu içerik stratejisi ve markanıza özel oluşturulacak olan sosyal medya kimliğine uygun görsel kimlik ve içerik tasarımı.

Reklam ve Kitle Yönetimi

Reklam yönetimi ile daha az harcayın, daha çok satın, duyulun, bilinin ve hissedilin. Müşterilerinizin ve takipçilerinizin zamanında doğru cevap ve geri dönüş almasını sağlayın. 

Konumlandırma

Markanızın sosyal medya aracılığıyla belirlenen strateji doğrultusunda konumlanmasını sağlar. Zihinlerde kalıcılık için bir temel oluşturur.

Influencer Pazarlama

Influencer kampanya yönetimi ve kampanya tasarımları ile markanız için hızlı bir ivmelenme için doğru desteği alın. 

Aksiyon Alın ve Başlayalım!

Kitlenize özel içerik stratejileri, reklam yönetimi, kampanyalar, odak kanallar, konumlandırma stratejisi ve markanıza has içerik tasarımları oluşturalım, markanız sosyal medya ile daha fazla satış, bilinirlik ve etkileşim elde etsin.  

Başlamak için ekonomik çözümlere mi ihtiyacınız var?
Yanınızdayız.

Ekonomik Bir Başlangıç İçin Sosyal Medya Paketlerimize
Göz Atın.

Kimlerle Çalıştık?

sosyal medya ve dijital pazarlama portfolyo
bottom of page